Tipptasemel foto- ja videoproduktsioon

Aitame teil ideid visuaalselt teostada - arhitektuuri-, portree-, toodete- ja teenuste fotod ning video lahendused.

Slider
 
 
MIKS VALIDA MEID?

TEIE EDU LÄHEB MEILE KORDA!


Oleme loovmeeskond, kelle eesmärgiks on pakkuda kliendile kasu toovaid, kvaliteetseid, pilku haaravaid lahendusi tema toote või teenuse tutvustamiseks.
Soovime saavutada pikaaajaliseid suhted kliendiga, mis lihtsustab suhtlust.
Lahendamata ülesandeid ei ole olemas.

KIIRUS JA LIHTSUS

-Kiirus. Tänu meeskonna suurusele oleme ajaliselt paindlikud, eritingimustel võtame ette kiirtööd.
-Tähtaegadest kinnipidamine. Me oleme loovad, aga mõistame ettevõtjate vajadusi ja murekohti, seega valmis töö üleandmisega ei hiline.
-Lihtne ja konkreetne suhtlus, arusaadav sõnavara.
-Projekti jooksul selge ülevaade etappidest.
-Abi võttepäeva planeerimisel.
-Võimalus lähtuda Teie eelarvest ja pakkuda vastavat lahendust.

KOGEMUS

-15+ aastat kogemust
-Teenindanud mitmeid äri valdkondi
-Mõistame, kuidas toimivad ettevõtted
-Teadmised aitavad ennetada probleemseid olukordi
-Valmis lahendused tüüpsituatsioonideks
-Kõrged kvaliteedinõuded valmis fotole või videole

PAINDLIKKUS

Lahendused erinevas hinnaklassis vastavalt kliendi vajadusele: tihti saab pealtnäha sarnast tellimust täita mitme erineva otstarbe jaoks ja erineval tasemel. Lõpphinda määrab tegemise keerukus ja viimistluse tase. Näiteks, lihtne tootefoto e-poodi erineb märgatavalt fotost, mis on tehtud samast tootest reklaamis kasutamiseks.

USALDUSVÄÄRSUS

-kogemus aastast 2005
-A-krediidireiting (Creditinfo 2014-2018).
-positiivne klientide tagasiside: 99%
-2000+ edukalt teostatud projekti.
-65% töömahust toovad meile püsikliendid, mitmega oleme koos töötanud üle 5 aasta.

Meid usaldavad:

ARHITEKTUUR


Pikaaegne kogemus erinevate objektide pildistamisel. Individuaalne lähenemine sõltuvalt tellija eesmärgist ja sihtgrupist. Suurt tähelepanu pöörame pildistamisaja ja -valguse valikule ning ebavajalike elementide eemaldamisele pildilt kõrgema esteetilise väärtuse saavutamiseks.

Pakume järgmiste objektide pildistamist, interjööri ja eksterjööri fotosid:

-korterite ja eramute fotod
-hotellide, SPAde, muude majutusasutuste fotod
-tehaste, vabrikute ja tootmishoonete fotod
-kaubanduskeskuste ja poodide fotod
-infrastruktuuri fotod (teed ja erinevad ehitised)

Droonifoto ja -video võimalus. Vaata tehtud töid ja võta ühendust, et kokku leppida konsultatsiooni aeg.

Siirad ja emotsionaalsed fotod. Tellijad on väga rahul!

PORTREE


Mitmesugused portreefoto lahendused erinevaks otstarbeks:

-firma töötajate esindusportreed, ametiportreed stuudios, kliendi juures või muus vabalt valitud kohas
-portreed (korporatiiv)ajakirjadesse, artiklite ja pressiteadete kõrvale
-fotolavastused, reklaamfotod

Vaata tehtud töid ja võta ühendust, et kokku leppida konsultatsiooni aeg.

Tootefotod, mis paistavad sarnaste vahelt silma!

TOOTE- JA TEENUSFOTO


Toote- ja teenusfoto ei ole lihtsalt pilt, vaid täpne vahend eduka müügi teostamiseks.

Pakume lahendusi järgmiste toodete pildistamisel:

-sõidukid ja transport (autod, motorrattad, lennukid, kaatrid jm)
-mööbel (voodid, kapid, toolid, vannid jm)
-seadmed ja elektroonika
-toit ja joogid
-teenuse foto ja lavastused (korporatiivfoto – koosolekud, tootmis- ja teeninduse protsess, personal suhtlemas kliendiga jmt)

Vaata tehtud töid ja võta ühendust, et kokku leppida konsultatsiooni aeg.

VIDEO


Video on muutumas kohustuslikuks tööriistaks toote või teenuse esitlemisel, et äritulemuste kasvatamisel. Video aitab kiiresti edastada mõtteid, suudab olla võimas mõjutaja otsuse langetamisel. Meie videod on lihtsasti tajutavad ja arusaadavad.

Produktsioon, režii, filmimine, montaaž, taustamuusika loomine, helindamine, erinevate keelte voice-over, 2D ja 3D videograafika. Meeskonna suurus sõltuvalt projektist.

Teostan järgmisi töid:

-Reklaam- ja imagovideod
-õppevideod
-intervjuud
-sisekommunikatsiooni videod
-pikaajalised timelapse lahendused ehitusobjektidele
-droonivideod

Vaata tehtud töid ja võta ühendust, et kokku leppida konsultatsiooni aeg.

 

Klientide tagasiside

Joel Volkov
Sergei ei pildista kunagi lihtsalt autot, vaid seda ideed või nägemust, mis autodisaineril oli, kui ta oma taiese lõi. Püüda kinni ainult õiged valgused nii, et masina tegelik vorm ja karakter esile pääseksid, on kunst. Ja Sergei valdab seda suurepäraselt.

Joel Volkov
Creative Director & CEO
-
Lauri Teorein
Oleme varem juba koostööd teinud, seetõttu pöördusingi uuesti. Sergreil on (fotolavastuste puhul) väga hea inimeste juhtimise kogemus, aga ka terav silm detailide osas - kus on kellegi käsi valesti või mingi riie ripakil. Tugevuseks on kindlasti oskus keerulistes valgusoludes, nagu näiteks spa-s, toime tulla.

Lauri Teorein
Tegevjuht
-
Wagenküll SPA
Tõnis Vanaselja
Olen Sergei töödega väga rahul: nii foto kui ka video poolega. Meeldib, et ta on kohusetundlik ja oskab viisakalt ennast meelde tuletada kui meie ettevõttes kiired ajad ja muid tegemisi palju. Pildi kvaliteet ei vaja seletamist, selles saab igaüks ise veenduda Sergei töid vaadates. Eriti hindan oskust mõelda kaugemale kui pildi kunstiline pool ja seda, kuidas asja paremini müüma panna.

Tõnis Vanaselja
CEO
-
Kristiina S.
Sergei Zjuganov on väga usaldusväärne ja hea koostööpartner. Ta mõtleb kaasa juba projekti algfaasis ning pakub oma ideid, et lõpptulemus oleks võimalikult hea. Ta oskab väga hästi lokatsioone valida, mis on autofotograafia puhul ülimalt oluline. Sergei on ka väga paindlik: kui töö käigus tuleb ette ootamatusi või tagasilööke, siis selle taha töö tulemus ei jää ning kõik takistused saavad lahendatud. Tal on hea silm nii toodete kui ka ürituste ja inimeste pildistamiseks.

Kristiina S.
Turundusjuht
-
Auto 100
Anastassia A.
Esiteks, meil on ülihea meel, et meie koostööpakkumise vastu võtsid! Fotodega jäime väga rahule, teostus ja kvaliteet on ikka väga tasemel. Oleme meeldivalt üllatunud, et suutsid märgata detaile, mis meie valdkonnas on olulised ning need ka fotodel välja tuua. Igatahes, suur tänu ning kindlasti ei jää see viimaseks korraks.

Anastassia A.
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
-
Wavecom
Niroshan Balasubramaniam
Sergei, thank you for the video! We have had good feedback [from our clients] and we will send you some clients in the future.

Niroshan Balasubramaniam
CEO
-
Zlick LTD
Mare Terri-Voogma
Sergei vastab päringutele kiiresti, mõistab kliendi vajadusi ja pakub ka omalt poolt lahendusi. Asjad on sujunud korrektselt ja kiiresti - kohale tulles on Sergei ette valmistunud ja tööle keskendunud, valmis fotod oleme tähtajaks kätte saanud.

Mare Terri-Voogma
Turundusdirektor
-
Meriton Hotels
Liina Pärlin
Unique Hotels'il on Sergeiga väga hea koostöö juba päris mitu aastat. Oleme temaga pildistanud nii hotellitube, restorane, toite. Teinud hotellide välisvaateid, kui ka emotsioonipilte inimestega. Meie jaoks on väga oluline, et saaksime koostööpartnerit usaldada, et fotod saavad valmis ja meile saadetud õigeaegselt. Samuti on tähtis, kui fotograaf mõtleb kaasa, pakub välja oma nägemuse, kuidas oleks kõige paremini mõnda ruumi pildistada. Kuid samas ei unustata oma nägemuse kõrval ära klienti ja tema soove. Sergeiga on meil olnud väga ühine hingamine, oleme suurepäraselt üksteist täiendanud ning pilte saades tuleb iga kord tunnistada, et fotod lähevad järjest paremaks, nendes on sügavust, selgust ja samas elu. Soovitan Sergeid kindlasti ka teistele.

Liina Pärlin
Müügijuht
-
Maarja Küla
Oleme väga rahul Sergei Zjuganovi fototeenustega. Töö on alati laitmatu – kiire ja korralik. Ta on Audi magazini asendamatu koostööpartner fotode tegemisel. Tema konkreetsele tööle pühendumine on imetlusväärne. Ükskõik, kas tema objektiivi ees on inimene, auto, interjöör või midagi muud, alati oskab ta välja tuua selle miski. Ta suudab erilist tähelepanu pöörata detailidele ja need kenasti fotodel välja tuua. Päringutele reageerimine on väga kiire – jõuame alati kõik vajalikud tööd õigeaegselt ära teha. Kuna Audi ja Sergei koostöö on juba väga pikaajaline, siis üldiselt saab ta juba poolelt sõnalt tavaliselt aru, mida me soovime. Olen eriti rahule jäänud Audi magazini persoonilugude piltidega. Ja muidugi need autopildid – Sergei suur armastus autode vastu – see kajastub kõigil tema paljudel Audi mudelitest tehtud fotodel! Soovitaksin kindlasti ja olen ka soovitanud Sergei poole pöörduda mitmel inimesel.

Maarja Küla
Turundusjuht
-
Lauri Hirvesaar
Enne meie koostöö algust olin mõned korrad juba portfooliot sirvinud, selleni viisid omakorda suurepärased autofotod sotsiaalmeedias. Portfoolio andis kinnitust ja julgust, et kui vajame oma suurtest toodetest vabas õhus häid pilte, siis need ka saame. Esimese pildistamiseni jõudsime väga sujuvalt, tegid hea eeltöö ja pakkusid omalt poolt hea tervikpaketi, alates modellist kuni efektse pilditöötluseni. See tähendas, et kõik käis meile lihtsalt ja muretult. Edaspidine koostöö on alati käinud kiirelt ja tähtaegadest kinni pidades, see on meie jaoks väga oluline, sest tavaliselt on meil piltidega alati kiire olnud. Kõik, milles kokku oleme leppinud, on täpselt nii ka tehtud saanud. Võin siin edasi öelda ka mitmete kolleegide kiidusõnad portreefotode sessioonidelt, milles on nad kiitnud head klappi ja professionaalset suhtumist.

Lauri Hirvesaar
Tootedisainer
-
Priit Raamat
Meie arutelu Sergeiga on alati dialoog, kus minu püstitatud ideele pakub Sergei optimaalse ja kulueffektiivse tehnilise lahenduse ja seda eriti kiirelt. Eriti meeldib see, et nii foto, kui ka video saab ühest kohast kätte, projekti käekiri ja kontseptsioon on alati ühtne. Olen Sergeid soovitanud paljudele ja soovitan ka edaspidi.

Priit Raamat
Projektijuht
-
Tiigervisioon Reklaamiagentuur
Roman Kusma
Minu koostöö Sergeiga on olnud igati positiivne. Tema reageering päringutele on olnud alati kiire ning peale idee tutvustust on Sergei poolt järgnenud esitlus erinevate lahenduste ja alternatiivide kohta. Pildistamine on loominguline töö ja seda on hea teha paindliku fotograafiga, kellel on valmis pildist oma nägemus, kuid kes arvestab ka kliendi soovidega, kellel on töö planeeritud ja hästi organiseeritud ning kes hoiab kogu võttepäeva jooksul üleval positiivset meeleolu. Võttepaltsil on Sergei korektne ja kiire, kuid mitte kvaliteedi arvelt. Ta ei ole mind vaevanud kõikide pildistamise peensustega, kuid on osanud lihtsalt ja arusaadavalt selgitada protsessi käiku ja mis kõige tähtsam - lõpptulemus on olnud alati väga hea.

Roman Kusma
Tegevjuht
-
Aqva Hotel & Spa
Taavi Lepik
Konstruktiivne loovmõtlemine. Kokkulepetest kinnipidamine. Fotokunstnik, kes tajub kliendi soove ja visiooni, ning suudab need ellu viia.

Taavi Lepik
Tegevdirektor
-
Lexus Tallinn
Keijo Kaasik
Minu poolt positiivne tagasiside Sergei töökultuuri osas – rahulik, konkreetne ja asjalik. Kui vajan veel samalaadseid teenuseid, siis pöördun kindlasti uuesti.

Keijo Kaasik
Tegevjuht
-
Möller Auto Mustamäe

VÕTA ÜHENDUST

 

 

Sergei Zjuganov Art & Media

Postiaadress: Pikri 5-27, 13624 Tallinn

 

Telefon: +372 502 2569
E-post:  sergei@sergeizjuganov.com

 

Läbimõeldud lähenemine. Kõrge kvaliteet. Kinnipeetud tähtajad.

Sergei Zjuganov: “Olen reklaam- ja turundusmaterjale loonud juba pea 15 aastat, Eestis ja lähiriikides. Olen pildistanud korporatsioonide juhte ja reatöötajaid, tehaseid, hotelle ja eramaju, toitu ja jooke, mööblit, ehteid, laevu, lennukeid ja loomulikult autosid. Selle ajaga olen lihvinud oma oskusi, nii et ükski ülesanne pole tehniliselt keeruline. Ülesandeid lahendan üksi või meeskonnaga, sõltuvalt projekti mastaabist. Vajalikud tööd teen ka oma kindlate partnerite abil.

Olen seda meelt, et reklaammaterjalid on toimivad ja õnnestunud siis, kui need on täpselt sihitud ja nende teostus läbimõeldud igal etapil. Väga paljudele oma klientidele olen juba kauaaegne partner, kelle peale saab loota igas situatsioonis.”